top of page

Hakkımda

Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ nden  mezun oldum.   Ardından Başarı Üniversitesi Evlilik ve Aile Danışmanlığı sertifika programını tamamladım. Psikolojinin branşları  arasında ilgimi Evlilik ve Aile Danışmanlığına yoğunlaştırarak 19 Mayıs Üniversitesi Aile Danışmanlığı yüksek lisans programına başladım.

Lisans eğitimim sırasında İstanbul Haydar Paşa Eğtim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde , Medicakpark hastanesinde (samsun)  ve Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde stajyer psikolog olarak görev aldım.

İş hayatına Medibafra Hastanesinde psikolog olarak başlayıp, Dr. Nejat Akyol Bakım Merkezinde  ve AB proje kapsamında Kadın Danışma Merkezinde görev aldım. 

Alanımı daha iyi tanımak ve yenilikleri takip etmek adına birçok kongre seminer ve konferanslara katıldım. Alanında seçkin uzmanlardan ve kurumlardan eğitim aldım ve Samsun / Atakumda bulunan ofisimde sizlere hizmet vermekteyim.

 

Büyük usta Mevlana’ nın  ‘DÜN DÜNDE KALDI CANCAĞIZIM BUGÜN YENİ ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM ‘ sözünü hayatımın ortasına koyarak, anın önemini  siz danışanlarımın da farkına varmasını sağlamayı hedef bildim.

 

 

DÜN DÜNDE KALDI CANCAĞIZIM BUGÜN YENİ ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM.” Mevlana
Aldığım Eğitimler
Psikoloji Böülümü

Okan Üniversitsi 

Eğitimler

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

Cinsel Terapi Eğitimi

Evlilik ve Aile Danışmanlığı Programı

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

Kadın Psikolojisi Eğitimi

Öğrenci Koçluk Eğitimi

NLP Uygulayıcısı Eğitimi

Psikolojik Travma ve Travmaya Müdahale Eğitimi

BDT Kapsamında Sınav Kaygısı ile Baş Etme Eğitimi

Testler

Wisc-r Zeka Testi

Stanford Binet Zeka Testi

Dikkat ve Algı Testleri

Objektif Testler

Samsun Psikolog

bottom of page